The Incident at Tower 37 (Full version)

23 Ekim 2014 16:08

37. Kulenin Bekçisi, Bir zamanlar el değmemiş gölden su çekerek yavaş yavaş tüm bir ekosistemi yok ettiğini anlayana kadar bir çok canlının yaşam mücadelesi vermektedir. Yaşam alanları olan göl için hiçbir fedakarlıktan çekinmeyen canlıların ve bunu gördükten sonra fikirleri değişen ama geç kalınmış bir animasyon film.

The Incident at Tower 37, 10 dakikalık HD animasyon film.
Yazarlığını ve yönetmenliği 2009 yılında Hampshire College’in animasyon okulunda gerçekleştiren Chris Perry tarafından yapılmıştır.
animasyon filmler içerisinde IMDB puanı 7.7 olan bu kısa animasyon film izlenmeye değer.

http://www.imdb.com/title/tt1344727/
Kaynakça : http://www.bitfilms.com

Summary
Title
The Incident at Tower 37 (Full version)
Description

The Incident at Tower 37, 10 dakikalık HD animasyon film. Yazarlığını ve yönetmenliği 2009 yılında Hampshire College'in animasyon okulunda gerçekleştiren Chris Perry tarafından yapılmıştır. animasyon filmler içerisinde IMDB puanı 7.7 olan bu kısa animasyon film izlenmeye değer.

Video Animasyon
Yazar Hakkında Bilgi
- www.videoanimasyon.com, Ulusal ve uluslararası anlamda başarı kazanmış kısa filmleri, ödüllü animasyon filmleri ve animasyon filmeri, belgeselleri, film yapım ve tekniği konusunda dersleri, (how to?) nasıl yapılır videolarını, özel çekilmiş ders videolarını, sizlerle paylaşmanın yanı sıra, hazırlamış olduğunuz kısa filmler, animasyonlar, belgesel ve diğer sinema türlerindeki amatör videolarını bizimle paylaşarak akademik ve sektörel olarak alanında uzman editörlerimizden eleştirel yorumlar almanızı ve çalışmalarınızı geliştirmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Video Animasyon

Bir Cevap Yazın