ROLLIN’ SAFARI – ‘Flamingos’ – Obez Hayvanlar

12 Aralık 2014 14:45

Günlük hayatta hiç bir değişiklik olmadan tüm hayvanların bir gecede obez olduğunu düşünsenize? sizcede komik olmaz mıydı ? 🙂

hayvan animasyon film

obez hayvanlar

hayvan animasyon

obez hayvan

2012 yılında Filmakademie Baden-Württemberg 4 kısa animasyon filmler serisi “Rollin Wild” dünya konseptiyle başladı.

animasyon filmin yapımcıları olan Kyra & Constantin; Tüm bu animasyon filmler duyarlı izleyiciyilerin adeta kalbine dokundu ve bu konun bu şekilde ele alınması sahiplendiler izleyenleri hemen etkiledi bu dört animasyon filmin yeterli olmayacağını ve bir çok küresel bazda hayvanların bu şekilde canlandırılacağını söylediller. Bu amaçla Kyra Buschor ve Constantin Paeplow “Flying Stone” isimli küçük bir şirket kurdular ve Rollin Wild dünyasını genişletmek için çalıştıklarını belirttiler. Yaında çok daha fazla obez hayvan animasyonu üreteceklerini söylediler.

Credits ‘FMX and ITFS clips’:

Directors:
Kyra Buschor, Anna Habermehl, Constantin Paeplow

Website:
David Kirchner, Constantin Paeplow

© 2013 Filmakademie Baden-Württemberg
www.animationsinstitut.de

Summary
Title
ROLLIN' SAFARI - 'Flamingos' - Obez Hayvanlar
Description

Günlük hayatta hiç bir değişiklik olmadan tüm hayvanların bir gecede obez olduğunu düşünsenize? sizcede komik olmaz mıydı ? 🙂 2012 yılında Filmakademie Baden-Württemberg 4 kısa animasyon filmler serisi "Rollin Wild" dünya konseptiyle başladı. animasyon filmin yapımcıları olan Kyra & Constantin; Tüm bu animasyon filmler duyarlı izleyiciyilerin adeta kalbine dokundu ve bu konun bu şekilde ele alınması sahiplendiler izleyenleri hemen etkiledi bu dört animasyon filmin yeterli olmayacağını ve bir çok küresel bazda hayvanların bu şekilde canlandırılacağını söylediller. Bu amaçla Kyra Buschor ve Constantin Paeplow "Flying Stone" isimli küçük bir şirket kurdular ve Rollin Wild dünyasını genişletmek için çalıştıklarını belirttiler. Yaında çok daha fazla obez hayvan animasyonu üreteceklerini söylediler.

Can Aslahan
Yazar Hakkında Bilgi
-

Can Aslahan

Bir Cevap Yazın