“Project Shell – Shell Projesi” by – Blow Studio

12 Kasım 2014 16:48

Blow Stüdyoları tarafından gerçekleştirilen Project Shell ( Shell Projesi ) Bir çok ödül kazanmış bir kısa animasyon film.

Shell Projesi nedir?

Shell Projesi, Blow Studio ve görsel-işitsel alanda birçok profesyonelin işbirliğinden doğan bir projedir. Ne yapmaları gerektiğini özgürce geliştirmek için bir girişimdir, çünkü finansman olmadan tüm fikirler yakalanamaz. Bilimkurgu-Aksiyon alanında küçük bir parça olarak projeyi kendileri ortaya çıkarmaya karar vermiş yetenekli bir grup.

project-shell-01project-shell-02project-shell-03project-shell-08

Kaynak

Website – www.projectshell.es
Studio Website – www.blowstudio.es
Facebook – https://www.facebook.com/Blowstudio
Twitter – https://twitter.com/BlowStudio

Özet

Köle olmak: Batı Konfederasyonu, insanların siber klonlarının oluşturulmasına karşın, onların insan doğası için oluşturulan rolüne karşı bir mücadele olacağını düşünmeden, özgür ve eşit bir toplum için köprü olacağını iddia etti.

Shell Projesi onun kaderini belirleyecekti. Yıl 2086 temel vatandaş olarak kendi siberini avlayanın “Kate Sorin” olacağını hayal etmemiştim.
Yakında isyanlar başlayacaktı . Klonlar herhangi bir araç kullanılarak kaçmaya çalışırken, bir isyan başladı. Kaçan birimlerin şiddet olaylarını kontrol etmek için Konfederasyon özel bir polis birimi, DKH (Clone Hunter Bölümü) yarattı.

0258 nolu taklit Kate kaçtı, ama her şey yanlış gitti ve kendisini çapraz ateş sonucu öldü Kate kızını kaçırmaya çalışanları bulmaya mecbur. O andan itibaren, Kate 0258 kızının intikamını almak ve tek bir hedef için KKH katıldı.

CREDITS
Executive Production: Blow
Screenplay & Direction: Blow, Fátima de los Santos
Cinematography: Jesús Perujo
Edition: Fátima de los Santos
Actress: Sarah Witt
Sound Design: Juan Cantón
Soundtrack: Jotun Studio, Blow Art Direction & Post-production: Blow
FX Makeup: Daniel Vázquez
Art Assistants: Reyes Corpas, Alfonso Velasco
Production Coordinator: Reyes Corpas
Production Assistants: Antonio Barahona, Alfonso Velasco

SPECIAL THANKS
Film Equipment: La Claqueta
VFX Assistant: Jorge Martín Galindo
Still Photography: César Gil
Costume serigraphy: Yosu Designs
Airsoft equipment: Airsoft Montequinto

Summary
Title
"Project Shell - Shell Projesi" by - Blow Studio
Description

Blow Stüdyoları tarafından gerçekleştirilen Project Shell ( Shell Projesi ) Bir çok ödül kazanmış bir kısa animasyon film. Shell Projesi nedir? Shell Projesi, Blow Studio ve görsel-işitsel alanda birçok profesyonelin işbirliğinden doğan bir projedir. Ne yapmaları gerektiğini özgürce geliştirmek için bir girişimdir, çünkü finansman olmadan tüm fikirler yakalanamaz. Bilimkurgu-Aksiyon alanında küçük bir parça olarak projeyi kendileri ortaya çıkarmaya karar vermiş yetenekli bir grup.

Can Aslahan
Yazar Hakkında Bilgi
-

Can Aslahan

Bir Cevap Yazın