Peck Pocketed

21 Ekim 2014 16:11

İzleyeceğiniz bu Hırsız kuş animasyon filmi Yetenekli animasyon yapımcısı Kevin Herron tarafından yapıldı. Animasyon film Konforlu bir yuvada yaşamak isteyen hırsız bir güvercini anlatmakta. Bir gün yaşlı bir bayan yuvasının altındaki bankta uykuya dalar ve güvercin iş başına geçer. Animasyon filmi izlerken keyif alacaksınız. Animasyon film‘in yapımcısı Ringling Kolejinden Kevin Herron 2003 yılında Student Academy ödülünü animasyon filmler kategorisinde kazandı. Kevin Herron hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.
Kaynakça : The CGBros – http://www.youtube.com/watch?v=Pq9yPrLWMyU

Tasarımcı ve Yapımcı Ringling College’den Kevin Herron, Yıl : 2013.

Kevin’ın resmi Youtube Kanalı – http://www.youtube.com/user/KevinHerr
Kevin’ın Bloğu – http://kevinherronart.blogspot.com/
Ringling College – http://www.ringling.edu/

Ringling College Presents, “Peck Pocketed”
Kısa Animasyon Film – Kevin Herron
Ses Efektleri – Dione Tan
Müzik – Carlos Martin

2013 Student Academy Ödülü Animasyon Filmler Kategorisi
the Traverse City Film Festivali Gösterimi
En iyi Ringling College Ödülü, 2013

©Kevin Herron + Ringling College 2013 All Rights Reserved

Summary
Title
Peck Pocketed
Description

İzleyeceğiniz bu Hırsız kuş animasyon filmi Yetenekli animasyon yapımcısı Kevin Herron tarafından yapıldı. Animasyon film Konforlu bir yuvada yaşamak isteyen hırsız bir güvercini anlatmakta. Bir gün yaşlı bir bayan yuvasının altındaki bankta uykuya dalar ve güvercin iş başına geçer.

Video Animasyon
Yazar Hakkında Bilgi
- www.videoanimasyon.com, Ulusal ve uluslararası anlamda başarı kazanmış kısa filmleri, ödüllü animasyon filmleri ve animasyon filmeri, belgeselleri, film yapım ve tekniği konusunda dersleri, (how to?) nasıl yapılır videolarını, özel çekilmiş ders videolarını, sizlerle paylaşmanın yanı sıra, hazırlamış olduğunuz kısa filmler, animasyonlar, belgesel ve diğer sinema türlerindeki amatör videolarını bizimle paylaşarak akademik ve sektörel olarak alanında uzman editörlerimizden eleştirel yorumlar almanızı ve çalışmalarınızı geliştirmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Video Animasyon

Bir Cevap Yazın