Logoyu Büyütenler Belgeseli

19 Aralık 2014 12:15

Türk reklamcılığının 30 yılını anlatan belgeselin tamamı Youtube’a yüklendi.

logoyu-buyutenler

Reklamcılar Derneğinin 30. yıldönümüne istinaden çekilen belgesel filmi Logoyu Büyütenler 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde sektör çalışanlarıyla buluşmuştu. Üzerinden 3 ay geçtikten sonra şimdi belgesel Youtube üzerinden internet erişimi olan herkesle paylaşılıyor.

Türkiye’deki reklamcılık sektöründe önemli yeri olan Haluk Mesci, Ersin Salman, Serdar Erener, Akın Öngör, Ali Taran, Nesteren Davutoğlu, Nazar Büyüm, Atilla Aksoy, Jeffi Medina, Paul McMillen gibi isimler sektör hakkındaki görüşlerini paylaşıyor ve süreci değerlendiriyor. Teknoloji ve iletişim tekniklerine bağlı olarak sürekli farklı teknikler geliştirip kendini yenileyen reklamcılık sektörü için 30 yıl, diğer pek çok sektöre göre daha dinamik ve değişim ile dolu geçiyor.

Kaynak : Mert Serim

http://bigumigu.com/uye/mertserim

Reklamcılar Derneği

 

 

Summary
Title
Logoyu Büyütenler Belgeseli
Description

Reklamcılar Derneğinin 30. yıldönümüne istinaden çekilen belgesel filmi Logoyu Büyütenler 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde sektör çalışanlarıyla buluşmuştu. Üzerinden 3 ay geçtikten sonra şimdi belgesel Youtube üzerinden internet erişimi olan herkesle paylaşılıyor.

Can Aslahan
Yazar Hakkında Bilgi
-

Can Aslahan

Bir Cevap Yazın