Videoanimasyon.com

VA (VideoAnimasyon), 1 nisan 2014’de Türkiye’nin ilk içerik tabanlı kısa film ve animasyon filmleri yayıncısı olarak yayın hayatına başladı. Yeni Medya Düzeni’ni yeni çağın sinema dinamiklerini göz önünde bulundurarak formülize eden VA’da kullanıcılar tüm internetin en popüler Kısa film, Animasyon filmler, Belgeseller, ve videolarına tek bir noktadan ulaşıp kısa film ve animasyonlara alanında uzman Akademik ve Sektörel editörleri ile eleştirel yorumlar yapmaktadır aynı zamanda VA’nın içeriğine de çektiğiniz kısa film ve animasyon filmler ile katkıda bulunabiliyor.

Siz de VA’da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri VA’ya ekleyebilirsiniz. VA’daki içerikleri Beğenip, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip edebilir, eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

Ne yapıyoruz?
Dünyadan ve ülkemizden ödüllü kısa filmleri, ödüllü animasyon filmleri ve belgeselleri, film yapım ve tekniği derslerini sizlerle paylaşmaktayız.
Misyonumuz

Birbirinden değerli, yeteneklerle yaratılmış, hazırlanmış videolar, yapılan animasyonlar, çekilen kısa filmler, ödüllü filmleri gün yüzüne çıkarmak için elinden gelen çabayı göstermeye hazır bir ekip var artık. Tüm video ve animasyon severlerin keyifle dolaşabileceği vakit geçirebileceği yorum yapıp saatlerce sıkılmadan yaratıcı yeteneklerin ellerinden çıkan mükemmel sanat eserlerini izleyebileceği ve bilgi alabileceğniz bir web sitesiyiz.

www.videoanimasyon.com, ve ekipi olarak, Ulusal ve uluslararası anlamda başarı kazanmış kısa filmleri, ödüllü animasyon filmleri ve belgeselleri, film yapım ve tekniği konusunda dersleri, (how to?) nasıl yapılır videolarını, özel çekilmiş ders videolarını, sizlerle paylaşmanın yanı sıra, hazırlamış olduğunuz kısa filmler, animasyonlar, belgesel ve diğer sinema türlerindeki amatör videolarınızı bizimle paylaşarak akademik ve sektörel olarak, alanında uzman editörlerimizden eleştirel yorumlar almanızı ve çalışmalarınızı geliştirmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır.