EVRENİN EN İYİ KARGO ŞİRKETİ, JOHNNY EXPRESS

24 Ekim 2014 15:02

Yıl 2150 Evrende bir çok yeni dünya keşfedilmiş ve uzak galaksiler artık uzak olmaktan çıkmıştır. Evren giderek küçülürken bir çok gezegende de akıllı küçük canlılar yaşamaktadır. işte Johnny bu gezegenlere kargo hizmeti veren tembel biridir. Evrendeki yaşama farklı bi açıdan bakan bu animasyon film izlerken sizi çok eğlendirecek. Johnny Express Teslimatı düzgün yapabilecekmi?

Ünlü “Short of the Week” kurucu ortklarından olan Jason Sondhi’den farklı bir bakış açısı ile yakşlaşmış…

James ( Kyungmin ) Woo’nun yönettiği film, Muazzam cilalı bir film, Karakterler pürüzsüz bir 3D çalışması ile hazırlanmış, daha ilginci bu komediyi nasıl işlediği. Bir açıdan ele aldığı karakter çok sakin tembel uyuşuk ve sessiz iken diğer tarafta bizim küçük yaratıkalrımızın dehşetini, korkularını, ve heyecanını yaşatmakta. Aslında animasyon film tam bir kara komedi hiç bir şeyden geri kalmamış.

Sonuç olarak bunun başlıca nedeni insanlar bu korkunç betimlemelere gülüyorlar.
Büyük şehir merkezlerinin yıkılmasını ve bir süperkahramanın şehri kurtarmasını seviyoruz. Fakat her ne olursa olsun diğer animasyon filmler gibi bu da eğlenceli ve dehşet şeklde komik internet üzerinde 5 dakikalık gösterimle izlenebilecek yapımlardan biri.

-Jason Sondhi
Co-Founder of Short of the Week, Sondhi lives in Brooklyn working as a Curator for Vimeo. Follow his musings on online video, direct distribution and branded content: @jasondhi.
kaynakça : http://www.shortoftheweek.com/2014/05/12/johnnyexpress/

Summary
Title
EVRENİN EN İYİ KARGO ŞİRKETİ, JOHNNY EXPRESS
Description

Yıl 2150 Evrende bir çok eni düya keşfedilmiş ve uzak galaksiler artık uzak olmaktan çıkmıştır. Evren giderek küçülürken bir çok gezegende de akıllı küçük canlılar yaşamaktadır. işte Jhonny bu gezegenlere kargo hizmeti veren tembel biridir. Evrendeki yaşama farklı bi açıdan bakan bu animasyon film izlerken sizi çok eğlendirecek. Jhonny Express Teslimatı düzgün yapabilecekmi?

Video Animasyon
Yazar Hakkında Bilgi
- www.videoanimasyon.com, Ulusal ve uluslararası anlamda başarı kazanmış kısa filmleri, ödüllü animasyon filmleri ve animasyon filmeri, belgeselleri, film yapım ve tekniği konusunda dersleri, (how to?) nasıl yapılır videolarını, özel çekilmiş ders videolarını, sizlerle paylaşmanın yanı sıra, hazırlamış olduğunuz kısa filmler, animasyonlar, belgesel ve diğer sinema türlerindeki amatör videolarını bizimle paylaşarak akademik ve sektörel olarak alanında uzman editörlerimizden eleştirel yorumlar almanızı ve çalışmalarınızı geliştirmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Video Animasyon

Bir Cevap Yazın