Choices – Seçimler – Animasyon Reklam Filmi

16 Ekim 2014 16:22

Tipik bir evli çiftin canlandırıldığı yetenekli tasarımcılar olan Jon ve Val, bir boya reklamı filminde renklerin canlılığını müthiş yaratıklar olan bukelamun animasyonu ile anlatmaya çalışmaktadır.
Stand – ins olarak kullanılan yerlerde iki yaşam boyutu 3DMill’in Jonathan Rippon ve CG liderliğindeki editoryal modelleri baskılı ve canlı aksiyon çekimi, tasarım ve 2DMill’in ekibi Jon ve Val karmaşık hayvan dünyasından dışarı adım atmaya yardımcı olmak için çalıştı ve tam CGI aktörler haline geldiler.
Yönetmenliğini Ben Smith ve Yann Mabille’in yaptığı reklam filminde asıl hüner bukelamunların doğasını bozmadan iki reklam yıldızının her birine kendine özgü bir kişilik vererek oldu. ” Bukalemunlar ve hayvanlar, insanlar gibi kendi özellikleri içinde karakter olarak daha ilgi çekicilerdir. Yann şöyle devam etti; “Amacımız onlara tam bir karakter adapte etmekti bu keşfi gerçekleştiren Jon ve Val samimi ve anında anlaşılan bir karakter oturttular.
İki Önemli karakterin önemliyken Onlar bir meydan okumayla mükemmel br etkileşim sağladılar. Jon ve Val aniasyonda karakterleri sanki iki evli çiftin kaar aşamasında yaşadıklarını rulo gözlü bukelamunlar üzerinde renk değiştirerek anlattılar. ”
animasyoın film izlerken it-yourself ruhunu temsil iki sevimli karakterler ile kusursuz ev geliştirme konusunda renkli ve büyüleyici bir yapıt.

Video Animasyon
Yazar Hakkında Bilgi
- www.videoanimasyon.com, Ulusal ve uluslararası anlamda başarı kazanmış kısa filmleri, ödüllü animasyon filmleri ve animasyon filmeri, belgeselleri, film yapım ve tekniği konusunda dersleri, (how to?) nasıl yapılır videolarını, özel çekilmiş ders videolarını, sizlerle paylaşmanın yanı sıra, hazırlamış olduğunuz kısa filmler, animasyonlar, belgesel ve diğer sinema türlerindeki amatör videolarını bizimle paylaşarak akademik ve sektörel olarak alanında uzman editörlerimizden eleştirel yorumlar almanızı ve çalışmalarınızı geliştirmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Video Animasyon

Bir Cevap Yazın