Başarısız Ölüm – Dji Death Fails – Kısa Animasyon Film

29 Eylül 2014 15:06
Simpals’ın yetenekli ekibi tarafından hazırlanan Yönetmenliğini Dmitri Voloshin üstlendiği eğlenceli,komik bir animasyon kısa film. Dji beceriksiz bir azraili canlandırdığı bu kısa film de kamyon şöfürünün canını almak hiçde o kadar kolay olmayacak. Klasik Azrail karakterinin dışna çıkan bir karakter yapması gereken sadece ölen bri adamın ruhunu almak fakat şansızlıklar üst üste geliyor. Senaristlerin bu ruh alma sırasında hazırladığı bazı engeller var tabi onları aşmak hiçde kolay olmayacak.
Simpals Nedir?
impals online hizmet veren ve 100’den fazla reklam videoları ve 3 animasyon kısa filmler portföyüne sahip Romanyada ki , en büyük animasyon stüdyolarından birine sahip Moldovalı bir şirketler grubudur .
” Tigan ” (Gipsy ) – 2008 yılından bu yana , stüdyo ilk Moldova 3D animasyon uzun filmi üzerinde çalışıyor . Animasyon ve bilgisayar destekli grafik eğitimi veren bir okul – 2010 yılında , Simpals ” Canavarlar Okulu ” ( MONSTERS.MD ) olarak açıldı .
Video Animasyon
Yazar Hakkında Bilgi
- www.videoanimasyon.com, Ulusal ve uluslararası anlamda başarı kazanmış kısa filmleri, ödüllü animasyon filmleri ve animasyon filmeri, belgeselleri, film yapım ve tekniği konusunda dersleri, (how to?) nasıl yapılır videolarını, özel çekilmiş ders videolarını, sizlerle paylaşmanın yanı sıra, hazırlamış olduğunuz kısa filmler, animasyonlar, belgesel ve diğer sinema türlerindeki amatör videolarını bizimle paylaşarak akademik ve sektörel olarak alanında uzman editörlerimizden eleştirel yorumlar almanızı ve çalışmalarınızı geliştirmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Video Animasyon

Bir Cevap Yazın